За добу до поліції Львівщини надійшло вісім повідомлень про порушення виборчого законодавства 

Опубліковано 10 Липня 2019 о 19:45

У повідомленнях, що надійшли до правоохоронців у Самбірському, Бродівському та Жидачівському районах Львівщини, а також у Сихівському та Личаківському районах Львова, йшлось про: пошкодження агітаційних матеріалів, порушення під час розміщення агітаційної продукції та інші. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Інформація про усі повідомлення, що надійшла до правоохоронців від громадян та працівників територіальних підрозділів поліції, внесена до Журналу єдиного обліку, проводяться перевірки.

За одним з повідомлень складені матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) КУпАП.

Поліцейські нагадують — за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність та закликають усіх учасників виборчого процесу дотримуватись вимог Закону.

Усіх, кому стало відомо про факти порушення виборчого законодавства під час позачергових виборів до Верховної Ради України, поліцейські закликають звертатись із заявами у територіальні підрозділи поліції Львівщини або повідомляти про це на оперативну лінію “102”.

 

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM