За добу у львівських пунктах обігріву зросла кількість відвідувачів: люди ховаються від сильних морозів

Пункти обігріву у Львові продовжують діяти в посиленому режимі Один із них функціонує на вул. Кирилівській, 3а, інший — на вул. Личаківській, 56. Вчора до пунктів обігріву прийшла 21 людина, а у нічліжці цієї ночі ночували 33 людей. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

“Всі наші установи працюють у посиленому режимі. Наші штатні працівники центру обліку зараз організовані в соціальний патруль, і виїжджають на виклики від осіб, які побачили бездомних. Було 8 таких повідомлень, ми виявили 4 осіб, але 2 з них не були бездомними, тому відмовилися від послуг центру, але їм надали певну допомогу», — йдеться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, у Центрі обліку та нічного перебування пункт обігріву функціонує щоденно з 09:00 до 20:00 год (з 20:00 до 09:00 год для бездомних осіб діє відділення нічного перебування). Тобто усі відвідувачі можуть залишатись у Центрі упродовж доби.

Пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 працює в робочі дні з 09:00 до 18:00 год. Зазвичай його відкривають за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C. Проте, через різке погіршення погодних умов, а також зважаючи на сильні снігопади, пункт обігріву на Личаківській, 56 діятиме і не за таких низьких температур. Працюватиме він у такому режимі до завершення снігопадів.

Львівська міська рада звертається до усіх небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел. 233-14-79, або 233-10-49. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 1580.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!