За невідомих обставин зник безвісти колишній заступник начальника Ягодинської митниці

Опубліковано 9 Квітня 2018 о 11:35

Вчора, 8 квітня місцеві видання повідомили про те, що безвісти зник колишній заступник начальника Ягодинської митниці, екс-керівник Миколаївської обласної митниці Артур Поляков.

Про його зникнення повідомила дружина, – пише Волинська служба новин, з посиланням на Новости-N та джерело в прокуратурі.

Згідно зі слів дружини, пан Поляков 3 квітня виїхав з дому, що на вулиці Севастопольській на власному автомобілі марки Toyota.

У нього була призначена зустріч з чоловіком, який мав повернути йому позичену велику суму грошей в іноземній валюті. Після цього екс-голова Миколаївської митниці додому не повернувся, на телефонні дзвінки відповідати теж перестав.

Про зникнення чоловіка дружина повідомила в поліцію, де, відповідно, порушили кримінальну справу за статтею “Умисне вбивство”.  Полякова офіційно оголосили в розшук.

Нагадаємо, що Артур Поляков був заступником начальника Ягодинської митниці, керівником Запорізької митниці, а згодом, у 2010-2014 роках, очолював Миколаївську обласну митницю. Загальний стаж його роботи в митних органах – більше 22 років.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM