За ніч на Львівщині зросла кількість пацієнтів із підозрою на коронавірус

Опубліковано 26 Березня 2020 о 09:42

У Львівській області за останню ніч звернулося ще п’ятеро людей із підозрою на коронавірус Covid-19.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко, передає пресслужба ЛОДА.

“У період з 21:45 год. 25 березня по 8:00 год. 26 березня в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 5 осіб”, — розповіла вона.

Нові пацієнти з міста Львова, Нового Роздолу, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні — 53 особи. На самоізоляції перебувають 54 особи. За увесь час виписано — 37 пацієнтів. Стан усіх хворих — середньої важкості або близький до задовільного. В 1 пацієнтки наближений до важкого.

Загалом, на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 144 людини. За результатами тестів у 6 осіб — грип. За увесь час в сумі у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 115 осіб. У двох пацієнтів — позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа перебуває на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM