За останні місяці значно збільшилася кількість ДТП в Україні

Впродовж 3-х останніх місяців власники застрахованих по КАСКО авто подали на 19 % більше звернень. В іншому виді страхування — Автоцивілці кількість страхових випадків з січня по вересень 2019 року зросла майже на 45 %. Про це свідчать дані страхової компанії ІНГО Україна, що підтверджуються тенденціями і даними Патрульної поліції, в якій зазначають збільшення ДТП протягом року на 6,2 %, пише “УНІАН”.

Повідомляється, що серед основних причин аварій — перевищення безпечної швидкості, порушення правил проїзду перехресть, недодержання дистанції та порушення правил маневрування.

Поліція також підтверджує цю інформацію. За їхніми даними зростання відбулось на 28 % кількості ДТП, що сталися внаслідок керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. За словами керівника департаменту врегулювання страхових випадків АСК «ІНГО Україна» Олександра Руліківського, збільшилась не лише кількість ДТП, а й частка випадків, які класифікуються як протиправні дії третіх осіб.

Найбільше страждають від зловмисників скло автомобілів, фари та колеса.

Також частіше фіксуються пошкодження автомобілів внаслідок технологічної аварії. Експерт зазначає, що оскільки КАСКО — добровільний вид страхування, то сторони можуть передбачити покриття будь-яких ризиків за будь-яких обставин.

Єдине, що не покриватиме жодна страхова компанія України — події, що сталися під час керування застрахованим транспортним засобом особою, яка не має на це права, або особою, що керувала в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!