За побиття пасажира у Львові водій приміської маршрутки заплатить 10 тис грн

Сихівський районний суд Львова визнав водія приміської маршрутки «Львів–Жидачів» винним у побитті пасажира. Суд зобов’язав водія сплатити постраждалому 10 тис грн, ще 5 тис грн має виплатити «Жидачівавтотранс».

Про це пише “ZAXID.NET”.

У вироку суду вказано, що інцидент трапився наприкінці червня 2019 року, на автовокзалі на вул. Стрийській. Потерпілий розповів, що він разом із своїм сином хотів їхати зі Львова у Жидачів. Він підійшов до водіїв, щоб запитати, чому затримується відправка автобусів, на що один з водіїв начебто почав йому погрожувати. У вироку суду не вказано, де саме служив потерпілий.

Коли почалася посадка пасажирів, чоловік пред’явив водію посвідчення учасника бойових дій, що дає йому право на безкоштовний проїзд. Водій, за словами потерпілого, вирвав у нього посвідчення, зім’яв та кинув на передню панель автобуса, вимагаючи, щоб пасажир вийшов з автобуса, бо посвідчення підроблене. Чоловік нахилився, щоб забрати посвідчення, однак, за його словами, водій почав його бити по обличчю.

У суді водій не визнав свою провину. Він стверджує, що не нападав на пасажира, а навпаки, коли він відмовив у безкоштовному проїзді, йому першому нанесли удар, а потім і чоловік почав його бити. За показами водія, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Суддя Сихівського райсуду Олена Горбань визнала водія винним у нанесенні тілесних ушкоджень пасажиру. Його оштрафували на 680 грн, а також зобов’язали сплатити 10 тис грн за процесуальні витрати потерпілому. Ще 5 тис грн потерпілому має заплатити «Виробничо-технічне підприємство «Жидачівавтотранс». На вирок суду ще може бути подана апеляція.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!