За прикладом Зайцевої: Генадій Дронов також подав касаційну скаргу

Верховний Суд України розгляне касаційну скаргу Геннадія Дронова, фігуранта резонансної ДТП у Харкові, на вул. Сумській, у 2017 році, засудженого до 10 років позбавлення волі. Про пише “Укрінформ”, з посиланням на слова адвоката постраждалих Лариси Матвеєвої.

“Верховний суд України прийняв до розгляду касаційну скаргу Геннадія Дронова на вирок Київського райсуду Харкова від 26 лютого 2019 року та постанову Харківського апеляційного суду від 14 серпня 2019 року”, — зазначила Матвеєва.

За її словами, новий адвокат Дронова, Геннадій Токарєв, оскаржив вироки першої інстанції й апеляційного суду. “Раніше касаційну скаргу повернули на доопрацювання, однак тепер документ прийнято до розгляду”, — додала Матвеєва.

Нагадаємо, 13 грудня Верховний суд відкрив касаційне провадження за скаргою адвоката іншої фігурантка ДТП на Сумській у Харкові Олени Зайцевої на вирок за обвинуваченням у ДТП.

26 лютого 2019 року Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10-ти років позбавлення волі кожного і виплати компенсацій сім’ям загиблих і постраждалих у сумі 3 млн грн кожному.

Уже влітку, 28 серпня фігуранта справи про ДТП у центрі Харкова Дронова етапували в Крюківську колонію № 29 до Полтавської області.

А 2 вересня Зайцеву етапували в Покровський виправний центр № 79 у Дніпропетровській області — установа відкритого типу для жінок, засуджених до обмеження волі.

Також нагадаємо, що сама аварія відбулась 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова зіткнулися два позашляховики. За версією слідства, “Lexus”, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, виїхав на перехрестя на червоне світло. Після зіткнення з автомобілем “Volkswagen Touareg”, під керуванням 46-річного Геннадія Дронова, “Lexus” викинуло на тротуар. У результаті аварії 5 пішоходів загинули на місці, шоста померла в лікарні, ще 6 осіб було травмовано.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!