За рік у Львові зафіксували понад 500 аварій завдяки камерам спостереження

Впродовж року, у Львові, з допомогою камер спостереження, зафіксували 530 ДТП, які передали до правоохоронних органів, інформує “Твоє місто”. Про це під час дискусії цьому виданню повідомив керівник Управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль.

«Окрім цього, кількість виданих відео Нацполіції Львівської області та Службі безпеки України для оперативного розшуку осіб становить 450 осіб. Натомість кількість осіб, знайдених за допомогою камер, — 18. У тому числі й діти», — каже він.

У Львові невдовзі мають запрацювати 32 камери розпізнавання облич. Насамперед, їх встановлять у центрі міста, на головному та приміському вокзалах і за необхідності доставлятимуть на всі автовокзали Львова.

Також у місті збільшать кількість оглядових камер для того, щоб охопити всю центральну частину та прилеглі до неї райони. Роботизовані камери облаштують на великих площах, а в центрі встановлять спеціалізовану камеру “PanoVu”, яка дозволить за допомогою зшиття зображення декількох об’єднаних камер охопити велику територію. Ця камера має бути на проспекті Свободи. Її ціна становить приблизно 90 тисяч гривень.

Окрім цього, 100 камер визначення номерних знаків доставлять для того, щоб охопити всі другорядні заїзди до міста через спальні райони. 30 таких камер уже передають інформацію для поліції, це близько 200–220 тисяч номерних знаків за добу. У межах проекту хочуть облаштувати острівці безпеки, які забезпечать швидке реагування правоохоронців.

Також відеонагляд має бути і в парках та скверах Львова. Цього року на систему відеонагляду виділили 19,8 млн гривень.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!