За зарплати: сьогодні у Львові мітингуватимуть лікарі швидкої допомоги

У вівторок, 12 березня, під час засідання сесії Львівської облради працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зберуться на мітинг перед будівлею ЛОР.

Про це, на сторінці спільноти “Сама “швидка” допомога” у соціальній мережі “Facebook”, написав лікар невідкладних станів Центру Степан Железняк.

Планується, що на сесію прийдуть не лише медики зі Львова, а й ті, які працюють у районах. Для того, аби привернути увагу до своєї проблеми, працівники «швидкої» вдягнуть червоні куртки.

«Маю інформацію, що обіцяних 80 млн нам не дадуть, можливо тільки 30 млн, а далі знову обіцянки. Тому ті, хто має змогу, прийдіть завтра під облраду. Організовуємось і відстоюємо наші права та вимоги. Йдемо до кінця!», — йдеться у дописі Железняка.

Зазначимо, що у лютому працівники Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф заявили, що вдадуться до італійського страйку, якщо обласна влада не зверне увагу на критичний стан в якому опинився Центр та не виконає низку вимог. Серед іншого, йшлося про усунення з посади керівниці Львівської станції швидкої допомоги Наталії Поважук та збільшення зарплати працівників «швидкої».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!