За застрелену на Львівщині козулю, браконьєр сплатить 32 тисячі гривень штрафу (фото 18+)

На Львівщині в угіддя державного резервного фонду, які є під охороною державної лісової охорони Бібрського лісгоспу (колишні угіддя Перемишлянського РТМіР «Лісівник») браконьєр незаконно вполював козулю. Вину чоловіка доведено і йому потрібно буде сплатити штраф у сумі 32 тисячі гривень. Про це повідомили на сторінці ДП “Бібрського лісгоспу”.

“У ході проведення розслідування районним мисливствознавцем лісгоспу, вину браконьєра було доведено та складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 85 ч. 2 КУпАП. Громадянину П., який незаконно добув самця козулі, прийдеться заплатити штраф, суму якого визначить суд, та збитки в розмірі 32 тис грн.”, — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що це сталось 26 вересня 2020 року в даних угіддях працівниками державної лісової охорони Бібрського лісгоспу був складений протокол на браконьєра.

Читайте також:   Снайпер окупантів поранив українського бійця на Донбасі

Рейдова група лісгоспу проводивши рейд угіддями резервного фонду в ніч з 2 на 3 жовтня 2020 року, в околицях с. Затемне, почула постріли в польових угіддях. У полі було виявлено автомобіль марки “Volkswagen Т-4”, в якому був карабін «Вепр» та вбитий самець козулі.

Браконьєром виявився громадянин П., мешканець м. Львова, родом з с. Лагодів, який вже притягався до адміністративної відповідальності за статтею 85 КУпАП 27.07.2018 року.

Виявивши незаконно добутого самця козулі, було прийнято рішення про виклик працівників поліції.

Працівники поліції, вилучили карабін, як засіб незаконного полювання. Туша незаконно добутого самця козулі також вилучена та скерована на лабораторну експертизу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!