За згвалтування неповносправної доньки чоловік проведе14 років у в’язниці

Злочин стався ще у квітні минулого року в Святошинському районі міста Києва. Про це інформує прес-служба прокуратури Києва.

40-річний місцевий мешканець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та користуючись безпорадним станом своєї 10-річної доньки, яка з народження має важке захворювання психічного характеру (аутизм), вступив із нею в статеві зносини.

У вересні 2017 року Святошинський райсуд м. Києва визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України та призначив покарання у виді 14 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням обвинувачений та його захисник подали апеляційні скарги, в яких просили суд скасувати вирок та закрити провадження у зв’язку з недоведеністю вини обвинуваченого.

Прокурор, який приймав участь у розгляді справи Апеляційним судом м. Києва, таки довів вину обвинуваченого в повному обсязі.

Відтак ухвалою Апеляційного суду м. Києва вирок суду першої інстанції залишено без змін, а апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення.

Вирок суду набув законної сили.

 

Загрузка...