Забудовника “Ріел-Естейт-Груп” можуть позбавити дозволу на реконструкцію “Океану”, мозаїку якого було зруйновано (фото)

Опубліковано 19 Липня 2019 о 09:46

За дорученням міського голови Львова Інспекція держархбудконтролю м. Львова проведе позапланову перевірку об’єкту — будівлі колишнього магазину «Океан» на предмет дотримання містобудівного законодавства. Про це інформує прес-служба міської ради.

У разі виявлення фактів порушення містобудівних умов та обмежень чи відхилень від проекту, місто вимагатиме анулювати дозвіл на початок виконання будівельних робіт, а також винесе припис про зупинення будівельних робіт.

Фото: ДАБІ

«Йдеться про накладення штрафу та анулювання дозволу про початок виконання будівельних робіт і винесення припису про зупинення будівельних робіт», — прокоментували в Інспекції Держархбудконтролю м. Львова.

Нагадаємо, що учора “Варта1” повідомила про факт повного знищення фрески мозаїки магазину “Океан”, яку за попередніми планами мали зберегти.

До виїзного засідання долучився також голова Франківської районної адміністрації.

«Районна адміністрація, на підставі містобудівних умов та обмежень і рішення виконавчого комітету, надала дозвіл на порушення благоустрою для влаштування тимчасової огорожі. Зараз комунальне підприємство, яке за договором здійснює нагляд за об’єктами будівництва, скерувало вимогу забудовнику щодо представлення документів стосовно, власне, збереження чи відновлення оцієї фасадної стіни. Ми бачили містобудівні умови та обмеження і дозвіл на початок будівельних робіт», — зазначив Орест Тимчишин, голова Франківської районної адміністрації.

Водночас, представник компанії-забудовника “Ріел-Естейт-Груп”, спочатку запевнив, що стіна збережена. Згодом, після ретельної перевірки все ж запевнив, що мозаїку, яка була на стіні колишнього магазину «Океан», буде відновлено в тому ж орнаменті.

«Ми маємо всі дозвільні документи: земля, містобудівні. Тут на цьому об’єкті здійснюються роботи. У нас все ведеться згідно з чинним законодавством. Ми нічого не знищували. У нас в робочому проекті передбачено, що орнамент цієї мозаїки буде збережений, і в тому вигляді, в якому він був на цій стіні. У нас згідно з проектом, є переміщення цієї стіни на 2 метри. Фахівці тиждень тому в 3D форматі зробили сканування. Ми не порушили нічого. Я можу пообіцяти, що стіна з цим орнаментом буде в такому вигляді, в якому вона була», — сказав Володимир Швед, співвласник компанії-забудовника.

До слова, сканування мозаїки відбулося ще 12 червня, відповідне повідомлення опубліковане на сторінці “Geobud”.

На даний момент, як запевняє прес-служба львівської міської ради, проводиться перевірка, а в разі виявлення порушень — будуть штрафні санкції, і від виконавця вимагають відновлення мозаїки.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM