Забули вказати про подарунки: суд оштрафував двох посадовців Стрийської РДА за неправдиві відомості у деклараціях

Опубліковано 9 Липня 2019 о 11:30

Органи прокуратури області забезпечили участь прокурора у розгляді судом адміністративних протоколів, складених та скерованих до суду УЗЕ у Львівській області, стосовно двох держслужбовців — начальника та спеціаліста відділів Стрийської районної державної адміністрації Львівської області.

Про це пише прес-служба прокуратури у Львівській області. 

Так, начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Стрийської РДА, не дотрималась встановлених законодавством термінів та несвоєчасно повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому стані — отриманий у спадщину житловий будинок загальною площею 102,1 кв. м, вартістю майже 276 тис грн.

Таким чином, керівниця вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 172-6 КУпАП.

Постановою Стрийського міськрайонного суду Львівської області 03.05.2019, жінку визнано винною та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Окрім цього, постановою цього ж суду, 08.05.2019 р., винесено вирок і спеціалісту відділу архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Стрийської РДА.

Держслужбовиця теж порушила вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, зокрема, про отримання у подарунок квартири, вартістю понад 486 тис грн.

За результатом судового розгляду, вказану особу визнано винною та теж оштрафовано.

Зараз судові рішення набрали законної сили.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM