Загорівся один із найбільших заповідників України (відео)

Опубліковано 24 Квітня 2019 о 16:16

Пожежа, яка виникла на території Рівненського природного заповідника, поблизу Старого Села. Про це повідомляє на своїй сторінці “UA: Рівне”.

Відео пожежі розмістили в спільноті “Rivne_1283″(автор @vv_mm_kk), додавши, що знято воно у Рокитнівському районі, неподалік Старого Села.

Як прокоментувала виданню Речниця РОУЛМГ Святлана Горошко: “Зупинити вогонь вдалося силами державної лісової охорони, було задіяно 3 пожежні автомобілі, трактор, 40 працівників лісового господарства, також допомагали місцеві мешканці. Приблизна площа загоряння 1,9 га. Станом на 24 квітня 2019 року, у держлісфонді Рівненської області зафіксовано 3 пожежі на площі 1,6 га”, — зазначила речниця.

Нагадаємо, що Рівненський природний заповідник — другий за розміром природний заповідник в Україні.

Розташований у межах Володимирецького, Дубровицького, Сарненського та Рокитнівського районів. 

Горить Рівненський природний заповідник

ОНОВЛЕНОГорить Рівненський природний заповідникВідео пожежі розмістили в спільноті "Rivne_1283"(автор @vv_mm_kk), додавши, що знято воно у Рокитнівському районі неподалік Старого Села. Речниця обласного управління лісомисливського господарства Світлана Горошко наразі надала Суспільному таку інформацію: – Так, це пожежа на території Рівненського природного заповідника, передня причина – випалювання сухої трави і підросту. Нині триває гасіння лісової пожежі, її площа і збитки будуть відомі пізніше.Довідково: Рівненський природний заповідник — другий за розміром природний заповідник в Україні. Розташований в межах Володимирецького, Дубровицького, Сарненського та Рокитнівського районів. До Червоної книги України занесено 25 місцевих видів тварин: із ссавців — кутора мала, заєць білий, норка європейська, борсук, видра річкова, горностай, рись звичайна, зубр; із птахів — підорлик малий, підорлик великий, орлан-білохвіст, скопа, сапсан, змієїд, глухар, журавель сірий, пугач, сова бородата, лелека чорний, сорокопуд сірий, жовна зелена, очеретянка прудка й інші. До Європейського червоного списку відноситься 7 видів, серед них, крім "чевонокнижних", тут відмічено вовка, вовчка ліщинового, деркача. В межах заповідника мешкають представники 124 видів тварин, що підлягають особливій охороні згідно з Бернською конвенцією, 15 видів, віднесених до "червоного" списку Міжнародного союзу охорони природи (МСОП), 29 видів вважаються регіонально рідкісними.________11:48 Речниця РОУЛМГ Святлана Горошко повідомила таку інформацію: – Пожежа, яка виникла на території Рівненського природного заповідника поблизу Старого Села, вже локалізована. Зупинити вогонь вдалося силами державної лісової охорони, було задіяно 3 пожежні автомобілі, трактор, 40 працівників лісового господарства, також допомагали місцеві мешканці. Приблизна площа загоряння 1,9 га.Станом на 24 квітня 2019 року в держлісфонді Рівненської області зафіксовано 3 пожежі на площі 1,6 га, – сказала речниця.

Gepostet von UA: Рівне am Mittwoch, 24. April 2019

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM