Загибель 5-річного хлопчика на Донбасі не пов’язана з діями українських військових

Українська сторона виконує домовленості, жодні українські БПЛА не літають на непідконтрольних територіях. Саме тому загибель 5-річного хлопчика не пов’язана з діями наших військових. Про це сказав Олексій Арестович, речник української делегації у ТКГ.

«За нашою версією, дитина загинула від вибухового пристрою, який знайшла у дворі. Це свідчить про те, що російська сторона мало того, що окупувала нашу землю, вона там розкидує небезпечні вибухові пристрої, штатні або нештатні, через які гинуть громадяни України, в тому числі 5-річна дитина, — заявив Арестович.

Загибель дитина та поранення однієї цивільної людини будуть обговорювати на черговому засіданні ТКГ 13–14 квітня.

Нагадаємо, бойовики запустили фейк, що 5-річний Владислав загинув нібито від удару українського безпілотника. Однак українська армія в той день не проводила жодних польотів над територією, де стався інцидент. Як заявив Олексій Арестович, дитина загинула за 15 км від лінії фронту у непідконтрольному урядові України Олександрівському, не внаслідок бойових дій.

У вівторок, 6 квітня, бабуся загиблого розповіла телефоном представникам ОБСЄ, що вдень її внук був біля їхнього будинку. Тоді вона почула звук вибуху та побачила чорний і білий дим. Вийшовши на вулицю, вона побачила внука, який лежав на землі, та численні осколкові сліди й пошкодження на стіні будинку та огорожі поблизу.

Подвір’я будинку, де стався нещасний випадок

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!