Загиблий, у результаті вибуху в Одесі, чоловік виявився активістом і ветераном АТО

Опубліковано 26 Лютого 2019 о 15:00

Одеська поліція встановила особу загиблого, у результаті підриву гранати, поблизу селекціонного інституту. Ним виявився відомий в Одесі колишній атовець та активіст Сергій Борсуков. 

Як написав, на своїй сторінці в соціальній мережі “Facebook”, радник ГУ Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк, чоловік зберігав у себе вдома цілий арсенал небезпечних іграшок, серед яких ручні гранати різних типів, запали та боєприпаси до вогнепальної зброї.

“Позавчора ввечері, посварившись з мамою, яка хворіє, він вирушив до селекційного інституту де, приблизно о 23:00 год., пролунав вибух. Вибух не був потужний, сусіди та очевидці вирішили це вибухнула петарда, тож не надали належної уваги, а вже вранці виявили тіло. За попередніми даними, вибухнула РГД-5 в правій руці, кільце чоловік тримав у лівій. Виникає питання як колишній атовець, що мав би знатися на зброї допустив вибух гранати в руках? Попередню відповідь на це питання можливо надає той факт, що серед знайдених поліцейськими запалів виявлено один з “підрізаною” запобіжною чекою, при застосуванні такого запалу, чека не працює, тож ймовірно в руках у загиблого опинилася граната саме з таким запалом, що і призвело до трагедії, але остаточну відповідь на це питання та на інші дасть офіційне слідство, яке триває”, — йдеться у дописі Форостяка.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM