Закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання з вівторка

Сьогодні, 5 березня, у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС). Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Про ситуацію із захворюваністю доповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. Він зазначив, упродовж  останніх 2 тижнів ситуація із захворюваністю стрімко погіршується.

Так, сьогодні у кожної 2–3 людини, яка тестується, позитивний результат на ковід. Окрім цього, збільшується як кількість викликів швидкої медичної допомоги до людей з підозрою на ковід, так і кількість госпіталізованих в медичні заклади області.

Як зазначив керівник департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, зростає захворюваність і серед дитячого населення області.Відтак, за підсумками засідання комісії закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання.

Окрім цього, з 15 березня рекомендують розпочати канікули здобувачам загальної середньої освіти.

Зокрема, станом на сьогодні завантаженість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 43 % на противагу майже 30 %, які були ще два тижні назад.

Як додав Орест Чемерис, проблеми з оптимізацією мережі медичних закладів наразі немає, адже понад 90 % ліжкомісць забезпечені киснем, проте тенденція захворюваності є тривожною.

Зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оновило розподіл на карантинні зони. Згідно з ним Львівську область віднесли до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!