Залишили помирати на дорозі зі здертою шкірою: у Львові познущались з кота (фото 18+)

У Львові, на вулиці Котлярській, знайшли важко травмованого кота. Про це адміністрації “Варта1” повідомила Наталія Кришкевич.

“Сьогодні, їдучи по вул. Котлярській, побачила як чоловік стоїть біля котика, який лежить на тротуарі без шкіри, по тому тротуару ходять люди і їм наплювати на все, що робиться довкола. Дякую Юрі, що не залишив вмирати в страшних муках бідну тваринку і завіз мене і котика у ветлікарню, де його, на жаль, довелось евтаназувати”, — написала жінка.

Не відомо, від чого саме постраждала тварина. Припускається, що можливо це зробили навмисне.

У коментарі жінка повідомила, що знайшла його на тротуарі.

“Отакого лежачого побачив прохожий, а я їхала по дорозі й побачила ту страшну картину, кинула машину і прибігла до них. На той час кіт сам підвівся і забіг під машину. Ми з тим чоловіком його витягли і завезли в ЛКП” Лев”. Там його оглянули і сказали, що потрібно евтаназувати, бо по-іншому котик сам помре у важких муках від болю і сепсису, бо занадто велика площа ураження. Хтось так з нього познущався, якась сволота”, — уточнила вона.

Читайте також:   У Львівській області у п`ятницю сталися 69 ДТП

Нагадаємо, що покарання передбачене за жорстоке поводження тваринами (ч. 2 ст. 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами) — обмеження або позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років.

За оновленою інформацією, представники зоозахисників повідомили, що написали заяву до поліції про факт знущання над твариною.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!