Заступниця львівського мера одужала після важкої боротьби з коронавірусом

Заступник міського голови з гуманітарних питань, в.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна одужала від коронавірусу. Про це вона повідомила на своїй сторінці у “Facebook”.

“Я вижила! Один Бог знає що мені довелося пережити впродовж цих 9 місяців, з яких 6 місяців я була лежачою хворою. Один Бог знає, через які випробування мені довелося пройти.
Він один знає, хто тоді був поруч, не відвернувся, не забув — а був моєю підтримкою, моєю силою, моїми руками і ногами. І я знаю, що лише їх любов, молитви і велика віра в те, що я виживу допомогли мені отримати друге життя. І я бачила, як багато людей не отримали такого шансу”, — написала Галина Слічна.

Також у своїй публікації вона подякувала медикам, які рятували її життя: “Велика подяка генеральному директору Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Oleg Samchuk, лікарям, які рятували моє життя: Юліан Голик, Nataliya Matolinets, Олена Войтович, Наталя Мотринець, Ігор Вітвіцький, Гнат Герич, Олег Білоруський, Юрій Шаваров, Ярослав Патер, Роман Домашич, Максим Овечко, Іван Міськів, Галина Щербата, Михайло Коленіков, Сергій Федоренко, Андрій Лаврик.
Я дякую професору завідувачу кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. Богомольця — Сергію Олександровичу Дуброву!
Дякую Юрію Анатолійовичу Волкову із Запоріжжя!
Дякую усім лікарям, інтернам, медичним сестрам та санітаркам, які були поруч!
Дякую медичній сестрі Ірині Гураль, яка щоденно мені допомагає!!!!”

Галина Слічна подякувала і своїй сім’ї, яка підтримувала та допомагала її й повідомила, що повертається до роботи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!