Завершилася реконструкція львівського трамвайного депо на Промисловій (ФОТО)

Від завтра, 11 вересня, виїзд на трамвайні маршрути буде здійснюватися з депо на вул. Промисловій. Відтак, сьогодні усі трамвайні вагони із трамвайного депо на вул. Городоцькій будуть передислоковані у реконструйоване депо на вулиці Промисловій, повідомили в ЛКП «Львівелектротранс».

У депо було відремонтовано ремонтний цех, збудовано мийний комплекс із очисними спорудами, оновили освітлення та вентиляцію, влаштували нову систему теплопостачання, відремонтували адміністративні приміщення, замінили трамвайні колії та контактну мережу.

Додамо, що у 2018 році Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) погодив 3,4 млн євро кредиту на реконструкцію депо і оголосив тендер на нового підрядника.

Переможцем тендеру обрали ПП «Вір-Західбуд», яке у 2020 році розпочало реконструкцію депо.

“Історія відновлення депо розпочалась ще у 2009 році. І от нарешті цей проєкт закінчився, а в нас з’явилась можливість розвантажити розв’язку виїздів з вулиці Городоцької. Тепер велика кількість трамваїв зберігатиметься тут — у депо № 2. Основні роботи тут вже зроблені, а все решта можна буде виправити під час експлуатації”, — розповів Ігор Зінкевич, голова транспортної комісії та депутат від “ВАРТИ” у ЛМР.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!