Завершилось досудове розслідування вбивства Кирила Тлявова

У Державному бюро розслідувань завершили досудове розслідування вбивства 5-річного Кирила Тлявова, вбитого цього року на Київщині. Про це заявив голова ДБР Роман Труба, у своєму каналі в “Telegram”.

“Слідчі ДБР завершили досудове розслідування вбивства Кирила Тлявова. Сторона обвинувачення визнала докази, що зібрані під час досудового розслідування, достатніми для складання обвинувальних актів щодо чотирьох підозрюваних — всіх, хто був учасником тієї трагічної події”, — написав Труба.

За словами очільника відомства, далі підозрювані ознайомляться з матеріалами кримінального провадження, після чого обвинувальні акти будуть скеровані до суду. Там оберуть покарання для всіх осіб.

Нагадаємо, усім чотирьом фігурантам розслідування вбивства 5-річного хлопчика Кирила Тлявова на Київщині оголошено підозри.

Раніше повідомлялося, що слідство обгрунтовано вважає, що працівник патрульної поліції Іван Приходько здійснив смертельний постріл, від якого загинув 5-річний хлопчик Кирило Тлявов.

Нагадаємо, 31 травня, двоє поліцейських відпочивали та вживали алкоголь на подвір’ї приватного сектору у Переяславі-Хмельницькому на Київщині. Під час відпочинку чоловіки домовилися постріляти по металевих банках із вогнепальної зброї.

Пізніше виявилося, що куля влучила у 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, який перебував у сусідньому дворі. Хлопчик згодом помер у лікарні. 5 червня Кирила поховали в його рідному місті. Поліцейські були затримані.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!