Завтра львів’яни перекриють вул.Сахарова у зв’язку з екологічною ситуацією через сміття (відео)

Завтра, 30 травня, впродовж однієї години відбуватиметься захід з перекриттям вул.Сахарова. Люди вийдуть на акцію протесту, щоб привернути увагу до  екологічною ситуацією, яка склалась у дворах прилеглих будинків через невивезене сміття. Про акцію інформує Лідія Конюх у спільноті Варта 1.

“В зв’язку з жахливою екологічною ситуацією у нашому подвір”ї і бездіяльністью комунальних служб за адресою Сахарова, 60 , 58, 58а, 56,68, 66, 64, 62 а також нижня частина вул. Куликівська ( щоб зрозуміли, всі ці адреси виносять сміття на наше подвір’я + 2 магазини ) ми, оголошуємо акцію непокори з перикриттям проїзжої частини вулиці Сахарова (навпроти магазину пані мерської жінки ” Близенько”, перехід до 8 гуртожитку). Про акцію повідомлені мерія та ФРА. Це відбудеться з 8.00 до 9.00 год . Просимо вибачення за незручності, але іншого виходу, щоб зберегти своє здоров’ я (дітей), честь та гідність у нас не залишилось. Оминайте !”, йдеться у повідомленні Лідії Конюх

Місцеві мешканці стверджують, що востаннє сміття з їх дворів вивозили ще перед Великоднем. З того часу під вікнами утворилися стихійні звалища. Люди хвилюються за здоров’я своїх дітей та переконані, залишився єдиний спосіб щоб їх почули- вийти на вулицю міста та заявити про те, що їх турбує.

“На ділянці вул. Сахарова (від кн.Ольги до вул. Стрийської), на вул. Куликівська сміття останній раз вивозили перед Великоднем!!!
Сморід стоїть вже до 9-го поверху! Щурі, мухи. Собаки на смітнику!!! Де гуляти дітям? Головні болі щодня! Що далі?”, повідомляє місцева жителька Інна Про

Небайдужих закликають долучитися до акції. “Якщо ця проблема вас теж турбує, то приєднуйтесь.”, йдеться у повідомленні.
Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!