Завтра львів’яни здаватимуть кров та волосся для потреб онкохворих

Завтра, 5 листопада, команда проєкту «Я, Ніна» вперше проведе “Red Brunch” у Львові — збір крові для потреб онкохворих людей та волосся — для виготовлення перук дітям, які втратили власне через хіміотерапію.

За майже тиждень від дня оголошення про ініціативу вдалося зібрати рекордну кількість охочих стати донорами — 150 донорів крові та 11 — волосся, тож реєстрацію довелося припинити достроково, повідомляють у пресслужбі міської ради.

Захід відбудеться в “BankHotel Lviv”, що на вул. Листопадового Чину, 8. Початок — о 9.00 год. На подію завітають і відомі українці, зокрема — ініціаторка та ідейна натхненниця проєкту Яніна Соколова, музикант і фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, а також мистецтвознавиця та дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова.

До участі запрошують також усіх охочих долучитися до добрих справ, адже окрім донорства, в готелі буде також можливість долучитися фінансово: зробити пожертву на фонд «Зелений слон», який допомагає здійснювати дитячі мрії по всій Україні, підтримати фільм «Яніна», або ж допомогти у замовленні виготовлення перук.

“Red Brunch” у Львові відбудеться у співпраці з організацією “ДонорUA”. Браслети для тих, хто долучиться до збору крові та волосся, дарує “Guzema Jewelr”y. Гостинно прийматиме “BankHotel Lviv”, який надає власний салон краси для донорів волосся та частування.

До команди долучилися також організації «Краса рятує» та Hair for Share.

Зв’’язатися з організаторами та координаторами можна за телефонами:  Марта Гвоздь, 093 50 61 091; Аліна Бутим, координаторка проєкту у Львові, ДонорUA, 073 21 91 792; Настя Бакуліна, «Краса рятує», 093 74 44 718; Настя Набокова, Hair for share, 063 72 72 185

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!