Завтра у Львові поховають Віктора Калитича, Героя, який загинув в АТО.

Під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції загинув Львів’янин, полковник Віктор Калитич.

Герою, старшому науковому співробітнику науково-дослідного відділу (ракетних військ та артилерії) НЦСВ, полковнику Віктору Калитичу було 54 роки. З початком АТО розгорнув активну патріотичну діяльність у Львові, допомагав обласній та міській владі, ракетним частинам в пунктах постійної дислокації та антитерористичної операції.  В лютому 2015 року був призваний в лави Збройних сил України за мобілізацією. В зоні проведення АТО був начальником служби ракетно-артилерійського забезпечення.

Як відомо, загинув Віктор Калитич 26 березня в районі населеного пункту Малинівка, що неподалік Краматорська Донецької області, внаслідок падіння військового гелікоптера Мі-2. 

У Віктора Калитича залишились мати, дружина, донька та онук, про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

Чин похорону відбудеться завтра, 30 березня, об 11.00 год. у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Відтак від храму об 11.30 год. вирушить автобус на Личаківське кладовище. Поховають бійця на Полі почесних поховань № 76.

Довідка:

Віктор Калитич (27.06.1963-26.03.2017) на військовій службі пройшов усі ланки командира – від начальника обслуги пускової установки до заступника командира дивізіону, начальника відділу забезпечення ракетами та боєприпасами служби РАО  оперативного командування. Звільнений у запас з лав ЗС України в 2005 році.

В Науковому центрі Сухопутних військ з вересня 2008 року. Працюючи на посаді старшого наукового співробітника, отримав низку науково-практичних результатів, внісши при цьому значний вклад у розвиток ракетних військ та артилерії (РВтаА).

У співавторстві розробив декілька патентів на винахід, раціоналізаторських пропозицій, брав активну участь в підготовці та проведенні науково-практичних конференцій, семінарів, підготував більше десяти наукових статей для різних фахових видань.

Відео Військового телебачення України з місця загибелі Героя.

 
 
 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM