Заява міністра: Аваков не піде у відставку

Міністр внутрішніх справ Арсена Аваков заявив, що не планує йти у відставку з посади, у зв’язку з загибеллю 5-річного Кирила Тлявова в Переяславі-Хмельницькому. Про це повідомляє “24канал”.

У вбивстві дитини підозрюють двох поліцейських, у зв’язку з цим вимагають відставки міністра.

Голова Нацполіції Сергій Князєв напередодні заявив, що не планує йти у відставку, у зв’язку з вбивством дитини в Переяславі-Хмельницькому. Журналісти попросили Авакова на брифінгу прокоментувати таку позицію Князєва.

“Я не вважаю, що голова Нацполіції Князєв повинен піти у відставку. Він добре працює і робить все, що від нього залежить”, — сказав міністр.

“Я теж не напишу заяву про відставку, але питання моєї відставки може розглянути у відповідному порядку цей парламент, або наступний, або хто-небудь”, — відповів Аваков на питання журналістів.

Тим часом, на сайті президента України зареєстрована петиція за відставку Авакова зібрала понад 20 тисяч голосів. Аби петицію розглянув глава держави, вона має набрати щонайменше 25 тисяч голосів.

У зв’язку з тим, що у вбивстві 5-річного Кирила підозрюють поліцейських, 4 червня, у низці міст України обурені люди влаштували протести. Вони вимагали відставки Авакова, покарання винних та переатестації поліції.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM