Збірна України перемогла бронзових призерок чемпіонату Європи

1
1

У хорватській Рієці відбувся матч жіночих збірних Хорватія–Україна в рамках 1-го туру відбірного турніру до Євро-2022, повідомляє Федерація Гандболу України.

Поступаючись після першого тайму 11:15, команда Віталія Андронова після перерви переломила хід гри, наздогнала суперниць (15:15) і в драматичній боротьбі здобула перемогу 23:22. Найбільш результативними серед українок стали півсередня Ірина Глібко (6 голів), ліва крайня Мариан Коновалова (4) та розігруюча Тамара Смбатян (4).

Велику роль зіграли три голи правої півсередньої Наталії Стрбкової наприкінці матчу, а ще — серія сейвів голкіперки Юдіт Балог, яка блискуе провела 2-й тайм. За всю другу половину команда гостей пропустила лише 7 голів — відмінна робота захисту! Дебют Віталія Андронова на посаді головного тренера національної збірної вийшов напрочуд вдалим. Українки на виїзді, приявивши зарактер, завдали поразки бронзовим призеркам минулого Євро.

Після 1-го туру наша команда разом зі збірною Франції очолила турнірну таблицю 4-ї відбірної групи. 10 жовтня лідери зіграють між собою в Сумах. Запрошуємо уболівальників на трибуни Палацу студентського спорту (вул. Прокоф’єва 38/1). Гра збірної України проти олімпійських чемпіонок Токіо розпочнеться о 18:30 год. Синьо-жовті спробують створити ще одну сенсацію!

Додамо, що з 16 гравців збірної 13 — вихованки львівської Галичанки.

Тренерський штаб є водночас Галичанки та Збірної України.

Збірна Хорватії дуже сильний суперник — бронзовий призер минулорічного чемпіонату Європи. Наступний суперник збірна Франції (цьогорічний Олімпійський чемпіон ). Гра відбудеться у неділю в Сумах .

Трансляція о 18:30 год на «Спорт 1».

Віталій Андронов головний тренер.

Відбірний турнір до Євро-2022. Група 4

Хорватія–Україна — 22:23 (15:11)

7 жовтня. Рієка. Арена «Centar Zamet»

Хорватія: Бешен, Пієвіч, Посавец 5, Крснік, Мічієвіч 8, Мілосавлєвіч, Капітановіч, Єрчіновіч, Калаус 3, Єжич , Шимара, Лісяк, Дежич 2, Дебаліч, Блажевіч 4.

Головний тренер — Ненад Состаріч

Україна: Балог, Гладун, Дмитришин, Дябло, Маркевич 3, Прокоп’як, Поляк, Мелекесцева 1, Воловник 1, Савчин 1, Смбатян 4 , Стрюкова 3, Стельмах, Глібко 6, Левченко, Коновалова 4.

Головний тренер — Віталій Андронов. Тренери — Оксана Площинська, Ольга Передерій

Судді: Іоанна Хрістіді/Іоанна Папамаету (Греція). Делегат — Аріана Воїч (Бонсія та Герцеговина)

7 жовтня. Хорватія–Україна
10 жовтня. Україна–Франція (Суми, Палац студентського спорту, 18.00, квитки на матч)
2 березня. Україна–Чехія
5 березня. Чехія–Україна
20 квітня. Україна–Хорватія
23 квітня. Франція–Україна

24 команди учасниці 2-го етапу відбірного турніру до Євро–2022 поділені на 6 груп по 4 команди. По дві найкращі команди кожної з відбірних груп вийдуть на Євро–2022.

varta1.com.ua: Новини