Збірна України перемогла Фінляндію

d31b0fc57e734e88a5c4f97ce0ab3808

Збірна України перемогла на виїзді Фінляндію з рахунком 2:1 у матчі сьомого туру відбору на чемпіонат світу–2022. Про це пише «НВ.Спорт».

Збірна України відкрила рахунок на початку гри, Ярмоленко поцілив точно в кут.

Фінляндія зрівняла рахунок на 29-й хвилині, коли Матвієнко, намагаючись вибити м’яч зі свого штрафного, поцілив у Пуккі, від якого сфера влетіла у ворота українців.

У першому таймі Тимчик розігнав атаку по правому флангу, віддав пас на Циганкова, який в один дотик переправив м’яч на Яремчука, а той пробив повз голкіпера.

У другому таймі фіни мали нагоду зрівняти рахунок, але після сейву П’ятова Арауюри на добиванні не влучив у ворота.

Наприкінці матчу Фінляндія створила кілька напружених моментів біля воріт України, але забити так і не зуміла.

У підсумку Україна здобула непросту перемогу та з вісьмома очками посідає друге місце у групі D.

varta1.com.ua: Новини