Зеленський нагородив Марківа орденом «За мужність»

Президент України Володимир Зеленський, беручи до уваги клопотання Міністерства внутрішніх справ України, підписав указ № 563/2020 про нагородження старшого сержанта Національна гвардія України Віталія Марківа орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Про це інформує МВС України.

Віталій Марків нагороджений за видатні особисті досягнення у державній та суспільній діяльності, зразкове виконання службового та громадянського обов’язку, високу професійність і вагомий внесок у захист прав і свобод громадян та інтересів України на міжнародному рівні.

Віталій Марків був несправедливо засуджений до 24 років позбавлення волі в Італії через смерть журналіста, проте, зберігаючи військову честь і громадянську гідність, зумів довести свою невинуватість і здобути свободу.

Читайте також:   У Львівській області під час руху загорілося авто

«Українська держава і я особисто будемо завжди відстоювати права наших громадян та завжди допомагатимемо їм повернутися додому, в якій би частині світу вони не потрапили в біду. Ми будемо боротися за кожного нашого громадянина — це один з моїх базових принципів», — наголосив президент.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!