Зеленський з візитом на Львівщині: де був та що казав (фото)

Сьогодні, 17 вересня, з офіційним візитом на Львівщині побував президент Володимир Зеленський.

Він, зокрема, взяв участь у відкритті навчань “Rapid Trident–2020” на Яворівському полігоні.

«У світі сьогодні, мабуть, немає людини, яка б не знала, що держава Україна, як ніхто інший, прагне миру та завершення війни на сході України. І ми робимо для цього все від нас залежне. Довгоочікуваний мир, повернення всіх наших людей та повернення всіх наших територій було, є й завжди буде моїм пріоритетом», — сказав президент.

«Так само моїм пріоритетом є сучасна, оснащена та боєздатна українська армія. Адже саме вона — наша армія — зможе бути гарантом подальшої безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України», — додав він.

Окрім того, під час робочої поїздки на Львівщину Володимир Зеленський ознайомився з перебігом будівництва логістичного центру в регіоні.

«Це справжня історія успіху. Бізнес, який не боїться вкладати в Україну та створювати щось нове й велике. Дві тисячі робочих місць тут, в Україні, — це великий внесок у те, щоб залишати наших людей вдома, щоб вони не ставали заробітчанами за кордоном», — наголосив президент після ознайомлення з проектом.

«Ми робимо державний внесок у розвиток інфраструктури, а ви робите приватний внесок фактично в те ж саме — у збільшення можливостей для економічної активності, а отже, для суспільного розвитку», — додав Володимир Зеленський.

Також Володимир Зеленський оглянув завершення реконструкції дошкільного навчального закладу в селі Зимна Вода, який добудовують у межах Національної програми «Велике будівництво».

«Кожен такий об’єкт, кожне будівництво — це наші кроки до стану просто нормальності для України. Ще кілька років тому й подумати було важко, що проблеми з інфраструктурою в нашій державі колись можуть закінчитись. Ось ми їх і закінчуємо», — зазначив глава держави.

Фото: ЛОДА

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!