Зграя здичавілих псів тероризує село на Львівщині: люди бояться за своїх маленьких діток (відео)

Опубліковано 13 Серпня 2019 о 09:00

Троє роздертих кіз, подушені кури і скалічене лоша — в одному із сіл на Львівщині здичавілі собаки нападають на свійських тварин. Люди переконані, що це роблять голодні сторожові пси шахти “Степова”, розташованої неподалік, натомість копальня від собак відхрещується.

Про це йдеться в сюжеті “ТСН.19:30”.

Двох своїх кіз, Басю та Асю, пан Петро знайшов пошматованими за сотню метрів від хати: “Плачу, не можу. То ж годувальниця була… Вона нас кормила — і сир, і молоко, і сметана, все було. І діти, і внуки — всі їли”.

В обід, розповідає чоловік, йшов напувати тварин, і від побаченого вжахнувся.

Один пес злапав її за хвіст, другий за ногу, розтягнули її і задушили. Вим’я вигризли, молоко виїли собаки”, — каже Петро Федишин.

Чоловік упевнений, що на його кіз напали пси, які живуть на території сусідньої шахти. Каже, сам 20 років пропрацював в копальні і знає, що собаки там були завжди.

“Я їм того не прощу. Пси хочуть їсти, їм на шахті не дають, вони йдуть в село їсти і їдять моїх кіз”, — каже селянин.

Ймовірно, від тих же собак постраждала і багатодітна мама пані Ольга — того ж дня загризли її козеня.

“Я прибігаю сюди — пси розривають козеня. Я відганяла тих собак, дві були білих, одна темна, четверта чорна. Вони допомагають територію шахти охороняти”, — каже Ольга Масловська.

Люди переконані, це роблять голодні сторожові пси шахти “Степова”, що розташована неподалік. Натомість, копальня від собак відхрещується. Чиї ж тоді пси полюють на худобу — дивіться далі.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM