Жахлива пожежа в одеському готелі: адміністратору готелю «Токіо Стар» повідомили про підозру

Опубліковано 11 Вересня 2019 о 12:45

В Одесі правоохоронці повідомили про підозру старшому адміністратору готелю «Токіо Стар», де, в ніч на 17 серпня, під час пожежі, загинули 9 осіб.

Як повідомили “УНІАН” у прес-службі прокуратури Одеської області, вчора, 10 вересня, прокурори, спільно зі слідчими регіонального главку Нацполіції, повідомили про підозру старшому адміністратору зазначеного готелю в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, з 2009 року ця громадянка працювала старшим адміністратором і, як фактичний керівник готелю, підпорядковувалася власникам приміщення, отримувала від них вказівки, звітувала про роботу установи.

Також ця співробітниця передавала власникам кошти, отримані від бізнесу. «Згідно з домовленістю, до функціональних обов’язків громадянки входило вирішення, у тому числі питань, пов’язаних з пожежною безпекою закладу.

“З’ясовано, що діяльність готелю велася з грубим порушенням вимог пожежної безпеки”, — повідомили в пресслужбі.

Зокрема, фахівці ДСНС під час виїзду на вищезгаданий об’єкт на початку липня 2019 року склали акт про неможливість проведення перевірки. Останнє полягало в тому, що, за інформацією адміністрації готелю, за цією адресою підприємство припинило господарську діяльність. За даними відомства, цього ж місяця в приміщенні пральні, яка фактично обслуговувала три готелі, почали спрацьовувати автомати захисту електрообладнання і плавитися розетки.

«У серпні в приміщенні готелю сталася пожежа, що забрала життя дев’яти людей», — наголошується в повідомленні.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM