Жертвою суїцидальної гри став одеський учень (ФОТО)

Вчора, 8 березня знайшли повішеним у селі Шевченкове Кілійського району Одеської області, хлопчика, що захоплювався суїцидальною «грою» «Синій кит».

Про це пише УНІАН, посилаючись слова на голови Кілійської районної ради Павло Бойченко.
«Тільки що спілкувався з учителями та директором школи. Вони опитали всіх друзів загиблого. Друзі розповіли про те, що Вовка (загиблий хлопчик – ред.) грав у «гру» «Синій кит», і приблизно два тижні тому розповідав, що досяг уже високого рівня і отримує серйозні завдання», – сказав Бойченко. За словами підлітків, хлопчик також говорив їм, що «має повіситися». Діти відзначали, що раніше не надали значення словам потерпілого, який характеризувався позитивно, і добре вчився у школі.

Поліція перевіряє інформацію про участь дитини в суїцидальній «грі». За даними поліцейських, батьки загиблого також характеризуються позитивно, а інцидент, який стався між дитиною і матір’ю через забруднений одяг, був незначним.

Зокрема, зранку 8 березня 11-річний хлопчик пішов привітати родичів, повернувся о 14.00. Побачивши, що син сильно забруднився, мати його вилаяла, потім пішла на роботу. Коли повернулася додому, виявила сина повішеним у сараї.

 

 

Загрузка...