Жорстоке навчання: 72-річна репетитор пишається, що навчала учнів за допомогою побоїв та лайки (відео)

На Одещині жінка-репетитор б’є та принижує дітей, і це настільки набридло її учням, що вони зняли на відео поведінку вчительки. Після розголосу та скандалу в ситуації почала розбиратися поліція, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виховні методи жінки – ляпаси, запотиличники, стусани та лайка. “Неможна лишати такі речі безкарно. Ця людина має бути покарана, і покарана дуже суворо”, – вважає батько побитого хлопчика Геннадій Пастухов. Його заляканий син мовчав про побиття, як і більшість інших учнів, а ті, хто зважувався на відвертість, не зустрічали в батьків розуміння.

“Я теж своїй дитині не вірила. Вона і мені, і батькові дитини втовкмачила, що та бреше. Вона гарний маніпулятор, навчилася свої вчинки приховувати”, – каже мати побитої дитини Тетяна Вакуленко. “Батьки ніхто не вірив, доки не спливло оце відео. Я побачила – мені погано стало. Я одразу згадала, як я своїй дитині не вірила, коли вона приходила в сльозах – я її все одно відправляла на ці заняття”, – розкаюється Олена Тютюнник.

Раїса Лавриненко досі викладає, журналісти натрапляють на учнів просто в неї вдома. Діти визнають, що вчителька била і їх, але виправдовують – не сильно, без синців. Сама ж репетитор пояснює, що так виховувала чесність і карала за брехню. Своєю роботою педагог пишається, а дітей, які виклали відео в мережу, називає зрадниками. Жінка пояснює, що стусанами давала раду учням, яких шкільні педагоги визнали безнадійними.

“Мені 72 роки, я хочу потім перед Богом сказати: я зробила те, чого не зробив ніхто, я перехилила палку, як-то кажуть. Скоро мене там будуть судити”, – показує на небо вчителька. Після скандалу та розголосу до неї вже навідалася поліція – правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом побоїв та мордування, хоча жодної заяви від батьків потерпілих дітей немає. Батько лише одного з хлопчиків, знущання над яким зафільмоване на відео, хоче позиватися суду. 

 

Загрузка...