Мешканець Львівщини з волинянином організували масштабне підпільне виробництво тютюнових виробів

Правоохоронці викрили організаторів масштабного підпільного виробництва тютюнових виробів. Про це інформує департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Ними виявилися мешканці Львівської та Волинської областей.

На підставних осіб вони орендували приміщення, встановили промислове обладнання та налагодили повний технологічний цикл з виробництва цигарок — від переробки сировини до готової продукції для її подальшої реалізації кінцевому споживачеві.

Цехи знаходилися на території Турійського району Волинської області. Також поліцейські встановили й місця зберігання готової продукції та матеріалів для її виготовлення.

Працювали цехи у закритому режимі. Забезпечувати їхнє безперебійне функціонування та збут продукції організаторам допомагали ще чотири особи. Для конспірації своєї незаконної діяльності зловмисники постійно змінювали номери телефонів.

У цехах щомісяця виробляли понад 1,5 мільйона пачок цигарок. Використовуючи логотипи відомих тютюнових виробників, реалізовували продукцію через мережу роздрібної та оптової торгівлі на території Львівської та Волинської областей.

Вчора, 3 вересня, поліцейські, за підтримки оперативників управління стратегічних розслідувань Волині, провели санкціоновані обшуки за місцем виробництва тютюнової продукції.

Читайте також:   Визначено генерального підрядника, який будуватиме сміттєпереробний завод у Львові (візуалізація)

Правоохоронці вилучили спеціалізоване обладнання, 17 000 пачок цигарок, 474 ящики із фільтрами для цигарок, три тонни сировини тютюну, 5000 марок акцизного податку України та інші речі для пакування та фасування продукції. Вартість вилученого майна, за попередніми підрахунками, становить 30 мільйонів гривень.

Вирішується питання про повідомлення організаторам та учасникам злочинної групи про підозру за ч. 3 ст. 28  ст. ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!