Житель Великого Березного тримав у неволі трьох нелегалів з Індії (фото)

 

Слідчі поліції Великого Березного за оперативного супроводу співробітників відділу міграційної поліції продовжують досудове розслідування у справі щодо утримання в неволі трьох іноземців, з метою незаконного переправлення останніх до країн Європейського Союзу, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Поліцейські встановили, що до кримінального бізнесу причетний 41-річний мешканець селища Великий Березний. У себе вдома чоловік утримував у неволі трьох громадян Індії, де бив іноземців та за сприяння у перетині кордону, вимагав у кожного по 3500 тисячі доларів.

Усвідомлюючи, що перебувають у безвихідному становищі, іноземці втекли від зловмисника та звернулися по допомогу до поліції.

 

Поліцейські, спільно зі співробітниками Управління СБУ, провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігуранта та у приміщенні магазину, який йому належить. В останньому правоохоронці виявили сплановані маршрути для нелегального перетину зеленого кордону та паспорти, що належать вихідцям з країн Азії.

Також виявили і приміщення, де ймовірно переховували іноземних клієнтів, перед безпосереднім переправленням до ЄС.

Окрім цього слідчі звернулися до суду з клопотанням про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Сьогодні суд розглянув клопотання та обрав для фігуранта цілодобовий домашній арешт. Досудове розслідування у справі триває.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!