Мешканець Запоріжжя побив двох співробітниць енергокомпаній, через рахунки за комуналку

Опубліковано 9 Квітня 2019 о 13:00

Розлючений чоловік прийшов до Центру обслуговування клієнтів і напав на жінок. Про це “УНІАН” повідомили у прес-службі компанії «Запоріжжяобленерго».

Інцидент стався в Правобережному центрі обслуговування споживачів Запоріжжя. До приміщення зайшов один з абонентів енергокомпанії.

Згідно з повідомленням, голосно кричучи і нецензурно висловлюючись, чоловік накинувся на співробітницю ТОВ «Запоріжжяелектропоставка», вдарив її в обличчю і розбив жінці окуляри. Також чоловік завдав удару в живіт іншій жінці — працівниці «Запоріжжяобленерго». Обидві жінки під час нападу вели прийом споживачів. Після цього нападник зник.

«Як вдалося з’ясувати, правопорушник був невдоволений виставленою йому до оплати за попередній місяць сумою в рахунку за електроенергію. Однак, замість того, щоб разом з фахівцями Правобережного центру розібратися в цій проблемі, він не знайшов нічого кращого, як зігнати своє «обурення» на двох беззахисних жінках», — повідомили у «Запоріжжяобленерго». На місце події було викликано поліцію, складено заяву, яку було внесено в систему Єдиного обліку. Особу нападника вже встановлено.

При цьому в «Запоріжжяобленерго» не виключають, що причиною такої реакції споживача на проблему технічного характеру могли стати спекуляції і «нагнітання нездорової істерії» навколо аспектів діяльності енергокомпанії.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM