Мешканка Волині зарізала львів’янина кухонним ножем

Мешканка Волині, 32-річна жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки після застілля нанесла смертельне ножове поранення в шию львів’янину. За цей злочин жінка проведе 7,5 років за ґратами. Про це пишуть “Волинські новини”, з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час судового розгляду було встановлено, що, 2 січня минулого року, обвинувачена, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходилася в квартирі.

Із потерпілим у неї виник конфлікт, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин.

Обвинувачена нанесла йому удар кухонним ножем у ділянку шиї, чим заподіяла смертельні пораненя, від яких він помер у «Луцькій міській клінічній лікарні».

Сама обвинувачена свою вину не визнала, розповівши суду, що в той вечір до неї прийшла подруга, яка принесла пляшку шампанського. Випивши її, вони пішли надвір погуляти з собакою, а в цей час до них під’їхали якісь чоловіки та почали щось говорити — потерпілий через це почав ревнувати та почав себе агресивно вести, бо був нетверезим.

Обвинувачена зазначила, що після цього вони разом пішли додому до неї, де він знову почав питати її за чоловіків з вулиці. Між ними почалась суперечка — потерпілий почав викручувати їй руки, повалив на ліжко та почав душити за шию. Вона кричала, але ніхто не приходив.

За деякий час в кімнату до них прийшов її вітчим та сказав потерпілому, щоб той їхав в офіс спати і дав останньому ключі.

Приблизно за пів години потерпілий повернувся та знову згадав за невідомих чоловіків та почав душити за шию.

Зі слів жінки, вона злякалась, почала кричати та, взявши до рук кухонний ніж, направила на потерпілого. Побачивши це, потерпілий почав викручувати їй руку і, напевно, наткнувся на ніж, але саме цей момент вона не бачила, адже закрила очі, бо дуже його злякалась.

Вона зазначила, що після цього вони обоє впали. Відкривши очі побачила багато крові, потім прибігли її вітчим та мама і почали кричати, після чого викликали швидку допомогу. Обвинувачена наголосила, що не мала наміру вбивати потерпілого, а лише хотіла його налякати.

Незважаючи на невизнання вини, вина доведена зібраними під час досудового розслідування доказами, зокрема показами свідків.

Відтак, суд визнав її винною та призначив покарання у вигляді семи років шести місяців позбавлення волі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!