ЗМІ розкрили моторошні факти про київського стоматолога, який підозрюється у замаху на вбивство (фото)

 

У мережі з’явилися подробиці про київського стоматолога Володимира Ситника, який намагався вбити свою колишню тещу, пошкодивши її автомобіль. Про це пише “Обозреватель“.

Лікаря звинуватили у двох замахах на вбивство. До того ж його вважають причетним до серії злочинів, таких як — шахрайство, розбійний напад, крадіжка в особливо великих розмірах та погрози співробітнику правоохоронних органів.

У публікації передбачається, що стоматолог почав скоювати злочини через жадібність або бажання швидко розбагатіти.

У квітні 2019 року він пережив розлучення, вліз у “дивні борги”, а також у нього виникли проблеми під час роботи в приватній клініці, де співзасновником є його екс-теща.

“Вже з травня стоматолог “щільно взявся” за своїх пацієнтів. Як з’ясувалося у ході досудового розслідування, протягом більше року лікар давав неправдиву інформацію про нібито необхідне їм лікування, а потім ніби як виконував свою роботу, але… частково. Деяким “клієнтам” просто розрізав та зашивав ясна… За інформацією Київської міської прокуратури, шахрайським способом лікар “заробив” майже півмільйона гривень”, — йдеться в публікації.

Злочини, які інкримінують лікарю, за найважчими статтями — спроби вбивства двох жінок, однією з них була його колишня теща.

Ситник працював у Центральній столичній поліклініці Міністерства оборони України.

За деякий час молодий лікар почав займатися приватною практикою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!