Знайшовши невідомий предмет, схожий на гранату, мешканець приніс його додому

Державна служба України з надзвичайних ситуацій просить підозрілі предмети та нерозірвані боєприпаси не чіпати, не пересувати та не розбирати.  

Так представники служби розповідають дещо кумедні історії з власної практики, в яких добре що все закінчилось добре. В іншому випадку при недотриманні елементарних правил поводження з невідомими предметами, повідомлення були б  уже зовсім іншого характеру.

“Розповідали ми якось про чоловіка, який знайшов нерозірваний боєприпас і не придумав нічого кращого, ніж привезти його електричкою до місцевого військомату. Що спонукає людей так безвідповідально ставитися до власної безпеки та безпеки оточуючих залишається тільки здогадуватись.” – розповідають представники служби.

Так само безглуздо вчинив і місцевий мешканець Сум, який замість того, щоб викликати оперативні служби вирішив принести підозрілу знахідку на ніч додому і тільки вранці повідомив правоохоронців.

“На місце виклику терміново прибули рятувальники, працівники Національної поліції, бригади екстреної медичної допомоги та аварійної газової служби. Фахівці ДСНС спільно з правоохоронцями та лікарями “швидкої” забезпечили чергування на місці виявлення підозрілого предмету. Аварійна бригада перекрила газові стояки у під’їзді п’ятиповерхового житлового будинку для попередження ймовірності вибуху. Добре, що знахідка виявилась гранатою для гри у страйкбол і не містила вибухонебезпечних матеріалів.” – повідомляють рятувальники.

Проте, якщо б ця граната виявилася справжньою – наслідки такої безвідповідальності чоловіка могли б бути катастрофічними!

Тож, представники ДСНС, наголошують, що підозрілі предмети та нерозірвані боєприпаси чіпати, пересувати та розбирати категорично заборонено!

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!