Знешкоджували вибухівку та звільняли заручників: з’явилося відео масштабних навчань поліції Львівщини (ВІДЕО, ФОТО)

Впродовж 10–11 серпня, правоохоронці відпрацьовували дії під час проведення спеціальних поліцейських операцій, зокрема, знешкоджували вибухові пристрої, розкривали розбійні напади та вбивства, звільняли заручників, затримували озброєних злочинців, надавали домедичну допомогу потерпілим, тощо. Про це інформувала “Варта1“.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, участь у навчаннях взяли співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини, відокремлених підрозділів поліції, а також поліцейські Управління патрульної поліції Львівської області, військовослужбовці Національної Гвардії України, рятувальники та медики.

«Навчання в умовах, максимально наближених до реальних — це один з найважливіших елементів підготовки поліцейських. Співробітники різних служб та підрозділів повинні працювати чітко та злагоджено — як єдиний механізм, рішуче та вміло, не гаючи жодної хвилини, виконувати свої завдання. Підсумовуючи, можу сказати, що більшість учасників навчань, загалом, показали достатній рівень підготовки, вміння взаємодіяти та приймати відповідні рішення — це відзначили, зокрема, спостерігачі, представники Національної поліції України. Зараз ми проведемо детальний аналіз навчань. Окремо хочу подякувати усім мешканцям Львова та області за те, що з розумінням ставились до певних несподіванок та незручностей», — зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!