Знезброїв 14-річний школяр: нові подробиці про стрілкиню з Полтави (ФОТО)

За словами очевидців — учнів 11 школи, дівчина з зеленим волоссям та сигаретою в зубах спокійно зайшла до школи, піднялася на другий поверх і почала навмання відкривати двері кабінетів, одразу ж стріляючи у вчителів. Першою на шляху їй трапилася вчителька української мови та літератури. Їй навперейми кинулася завуч — у відповідь 19-річна стрілкиня поранила і її. Про це повідомляє видання “Полтавська хвиля”.

Знезброювати дівчину кинувся 14-річний учень цієї ж школи. За словами однокласників, дівчина не пручалася — хлопцю вдалося знезброїти дівчину, після чого її схопили вчителі.

Як повідомляють працівники школи, у цей день на вході до школи чергувала охоронниця поважного віку. Утім, остання не може пояснити як трапилось так, що дівчина зі зброєю проковзнула у приміщення.

Дівчину, яка стріляла у вчителів, звуть Таїсія. Вона навчалася у школі до 4 класу, потім перевелася в 36-ту школу у Рибцях. Досить дивний вибір, адже за інформацією видання, мешкає вона в одному з гуртожитків на Хіммаші.

Таїсія. Саме вона, за словами очевидців, стріляла по викладачах 11-ої школи

Директорка школи Валентина Олійниченко говорить, попри шок, у школі триває навчальний процес.

«Зараз нічого не відбувається, триває навчальний процес. Наразі, на місці події працюють представники поліції, тривають слідчі дії. Якщо коротко про інцидент, то сьогодні зранку особа зайшла у заклад та вистрелила із арбалета у вчителя та завуча. Зараз постраждалі у райвідділі поліції, до цього були в лікарні. Щодо нових заходів безпеки, то у нас зараз вже встановлені камери, і, моя особиста думка, має бути створене комунальне підприємство, фахівці якого охоронятимуть заклади навчання», — говорить керівниця.

Нагадаємо, близько 10:00 год, надійшла інформація від громадян, що на території однієї зі шкіл міста невідома дівчина поранила двох вчителів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!