Знімав на відео і не допоміг: подробиці загибелі української моделі в Туреччині (фото)

У справі про загибель 33-річної української моделі Анжеліки Сраб’янц у Туреччині з’явилися нові подробиці. Перед падінням з п’ятого поверху жінка голосно кричала та благала про допомогу, проте її коханий лише знімав все на відео. Про це йдеться у матеріалі видання “Обозреватель“.

Зазначається, що ні друзі, ні рідні дівчини не вірять у те, що вона звела рахунки з життям, а її коханого багато знайомих характеризують як дуже жорстоку людину.

Відомо, що дівчина зустрічалась зі своїм обранцем досить давно. Їхні стосунки не були “рівними”, вони часто сварились, а декілька разів Анжеліка навіть намагалась розірвати відносини. Втім, щоразу її коханий Бурак Ерджан просив вибачення і вона поверталась.

У вечір своєї загибелі пара знову посварилась. Вони вечеряли у ресторані, а потім сталася сварка: Анжеліка навіть вдарила Бурака кулаком та розбила йому брову.

Після приїзду додому, за свідченнями самого Бурака, Анжеліка повисла на поруччях балкону на п’ятому поверсі і зірвалась униз. Втім поліція знайшла відеозапис, на якому чоловік знімав її на відео замість того, щоб рятувати. Бурак стверджує, що він намагався її витягнути, однак Анжеліка вислизнула з рук та зірвалась з балкона.

Слід зазначити, що рідні та друзі не вірять у самогубство Анжеліки. Її подруги відгукуються про неї як про людину, яка дуже любила життя, насолоджувалась ним, а от про Бурака говорять, як про дуже жорстоку людину.

У Туреччині чоловік займається тренуванням собак. Втім, за словами його знайомої, заможнім його назвати важко. Він любить грати на публіку, а також приховує свій справжній характер.

Він дуже пильно слідкував за соцмережами Анжеліки, ревнував її, постійно рахував, хто і скільки вподобань поставив під її фотографіями. Чоловік влаштовував постійні сцени ревнощів , що дуже виснажувало Анжеліку.

У жінки в Сумах залишились мама та дідусь.

Мама дуже переживала за доньку. Кілька років тому на сторінці в одній із соціальних мереж вона написала: “Донечко, мила, я тебе люблю. Пиши, будь ласка”.

Після трагедії Бурака взяли під варту. Йому висунули звинувачення в умисному вбивстві українки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!