На Львівщині суд оштрафувава голову однієї з міськрад за преміювання близького родича
Родича, якому виписували премії, звільнили
На Львівщині голову однієї з міськрад оштрафували за преміювання близького родича. Про це повідмила пресслужба Львівської обласної прокуратури.
За інформацією правоохоронців, чоловік виписував премії працівникам апарату міської ради, зокрема своєму близькому родичеві.
Суд визнав посадовця винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП) та призначив йому штраф у розмірі 400 неоподаткованих мінімумів громадян — 605 600 гривень.
Читайте також: На Рівненщині священник храму УПЦ МП побив парафіян ПЦУ
У прокуратурі зазначили, що родича, якому голова міськради виписував премії, звільнили.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- путін заявив, що наближається завершення війни
- Зеленський "не рекомендує" іноземним лідерам бути в Москві на параді
- У Львові хлопець впав з третього поверху ТРЦ (ФОТО)
- У Львові планують підвищити вартість проїзду у міському транспорті
Коментарі