На Львівщині виявили підпільний цех з виробництва сигарет популярних марок (ВІДЕО,ФОТО)
Працювали на «підприємстві» 12 працівників
В одному з прикордонних сіл Львівської області, було виявлено лінію з незаконного виробництва тютюнових виробів з фільтром повного циклу виробництва. Про це 17 червня повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон
На місці було виявлено сучасне обладнання, зокрема пакувальну машину та комплектуючі до неї, велику кількість готових тютюнових виробів з фільтром декількох популярних марок, сировину та пакувальні матеріали.
«В ході проведення заходів виявлено 12 громадян України, мешканців східних, центральних та західних областей, які безпосередньо обслуговували вказане обладнання. Заходи щодо документування та викриття правопорушення проводились у рамках кримінального провадження за участі оперативників, кримінальних аналітиків Мукачівського прикордонного загону та СБУ, а також за силової підтримки спецпідрозділу Держприкордонслужби «ДОЗОР», - йдеться у повідомленні.
Орієнтовна сума виявленого устаткування та виробленої контрафактної продукції тютюнових виробів на тіньовому ринку становить понад – 37 000 000 гривень.
Вироблена на підпільному виробництві продукція призначалася для розповсюдження серед ділків в прикордонних районах, які займаються контрабандою тютюнових виробів до країн ЄС.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Переговори "мертві": Україна готується до затяжної війни з Росією, - NYT
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
- Ексречницю президента Зеленського Юлію Мендель внесли до бази сайту «Миротворець»
- На Львівщину повертається померлий захисник Остап Прокопець
Найчитаніше
- У Львові трагічно загинули працівники
- На Львівщині зафіксовано влучання БпЛА в електропідстанцію ПрАТ «Львівобленерго»
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Триденні пошуки зниклої львів’янки завершилися успішно: знесилену жінку виявили живою у полі на Львівщині
- У поліції розповіли про загибель працівників будівництва у Львові
Коментарі