Рейд розважальними закладами: на Львівщині шукатимуть військовозобов’язаних любителів розваг
Рейди будуть проводитись Нацполіцією та військоматами
Сьогодні, 1 лютого, під час робочої наради щодо мобілізаційних процесів, у Львівській обласній військовій адміністрації, Нацполіції і військкоматам доручено провести рейди у розважальних та відпочинкових закладах для актуалізації обліку військовозобов’язаних.
Про це повідомив Захід.нет з посиланням на ЛОВА.
У нараді взяли участь представники районних військових адміністрацій, профільних департаментів Львівської ОВА, правоохоронних органів, прикордонної служби та Львівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату).
«Всі мобілізаційні процеси відбуваються в межах чинного законодавства і ми маємо їм сприяти. Питання військового обов’язку та захисту держави – наше спільне питання та завдання. Не будуть виконуватись питання по мобілізації, не будуть забезпечуватись питання захисту територіальної цілісності держави Україна. Маємо бути готові дати відсіч всім, хто посягає на територіальну цілісність», – прокоментував перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові сталася масштабна пожежа (ФОТО, ВІДЕО)
- Львів 4 березня попрощається з воїнами Олегом Головатюком, Петром Лисовцем, Ігорем Михалюньом та Богданом Качмариком
Коментарі