У ДСНС розповіли подробиці пожежі в Трускавці (ФОТО)
Є постраждалі
У суботу в Трускавці стадлася пожежа, внаслідок якої 25-річний чоловік отримав опіки. Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Львівській області.
Так, 25 лютого о 12:33 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Трускавець на вул. Бориславська, 14 Дрогобицького району в дерев'яній господарській будівлі, розміром 4х4 м, прибудованої до двоповерхового житлового будинку.
На момент прибуття пожежників до місця події, будівля була охоплена вогнем. Існувала загроза перекидання вогню на житловий будинок.
«О 12:45 пожежу локалізовано та о 12:59 ліквідовано в складі 2-х ланок газодимозахисної служби. Внаслідок пожежі отримав термічні опіки чоловік, 1998 року народження, якого госпіталізовано в Дрогобицьку міську лікарню» - йдеться у повідомленні
Вогнем знищено господарську будівлю, електроінструмент, 4 велосипеди, речі домашнього вжитку на площі 10 кв.м.
Завдяки вчасним діям було врятовано 2 житлові будинки.
До ліквідації займання залучалось 2 одиниці спецтехніки та 10 чоловік особового складу.
Як повідомлялося раніше, у Львові сталася пожежа в квартирі
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Буданов розповів доки буде в Україні мобілізація
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- У Польщі 19-річна українка виманила у пенсіонера 1 млн злотих
Найчитаніше
- Україна перейде на базову соціальну допомогу, залишиться тільки одна виплата, – Мінсоц
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщину повернувся воїн, який провів у полоні 994 дні
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- На Львівщині в електричці померла людина
Коментарі