У Львові перевірили всі укриття: результати
Було сформовано 174 мобільні групи для перевірки укриттів
Відповідно до Указу Президента, на вихідних по всій країні проводили рейди по укриттях.
У Львові на рейдах працювало 174 спеціально сформовані мобільні групи, до яких входили представники ДСНС, нацполіції, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств.
Мобільні групи пройшли усі укриття у межах Львівської громади, а це 6011 укриттів, повідомили у ЛМР.
За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, 81% укриттів з усіх перевірених були у відкритому доступі. Придатними для перебування із відчинених сховищ комісія визнала 86%. Щодо решти - по кожному конкретному випадку ведеться робота з балансоутримувачами щодо виправлення зауважень.
Нагадаємо, раніше після масштабних нічних ракетних атак у столиці України, міський голова Львова Андрій Садовий доручив перевірити усі комунальні укриття в місті. Він також звернувся і до мешканців, аби вони долучилися до великої перевірки.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі