Відійшла у вічність депутатка міської ради Трускавця (ФОТО)
Вічна пам'ять
Сьогодні вранці на 54-му році життя у кращий світ відійшла Іванна Михайлівна Кенц-Березюк - депутат міської ради кількох скликань, відома у Трускавці нотаріус. Про це повідомили у Трускавецькій міській раді
«Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті депутата міської ради Трускавця Іванни Кенц-Березюк. Її життя обірвалось в одній із Львівських лікарень, де Іванна Михайлівна проходила лікування.», - йдеться у дописі
Там додали, що Іванна Михайлівна у пам'яті всіх, хто її знав, назавжди залишиться досвідченим фахівцем, мудрою, працелюбною людиною, хорошою донькою та матір’ю, надійною товаришкою.
«Це тяжка непоправна втрата для усієї Трускавецької територіальної громади. Виконавчий комітет та депутатський корпус Трускавецької міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.», - додали в міській раді Трускавця
Для довідки: Іванна Кенц-Березюк здобула вищу юридичну освіту у Львівському державному університеті ім. І. Франка. З 1998 року - приватний нотаріус Трускавецького округу. Була членом правління Асоціації приватних нотаріусів Львівщини.
Останні роки у міській раді Іванна Михайлівна була депутатом від партії «За Майбутнє» та секретарем комісії з питань землекористування, містобудування, благоустрою. Це була друга каденція пані Іванни.
Читайте також: на Львівщині померла молода поліцейська (ФОТО)
Час прощання буде оприлюднено згодом.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Львові пʼяна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими (ФОТО)
Коментарі