Завтра у Львові попрощаються із захисницею Оленою Козак та захисником Валентином Рожковим
Об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання з полеглими Героями на площі Ринок
У середу, 15 жовтня, Львів попрощається з військовослужбовцями Валентином Рожковим та Оленою Козак, які боронили Україну від російських окупантів.
Як повідомляє ЛМР, чин похорону Валентина Рожкова та Олени Козак розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїнів на Голосківському кладовищі, на полі ветеранів 34В.
Валентин Рожков (28.04.1982 — 11.10.2025) Львів’янин.
Навчався у середній загальноосвітній школі № 77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Згодом здобув професію автослюсаря в Автомобільно-дорожньому фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка».
Проходив строкову військову службу. Працював сортувальником та вантажником товару на приватних підприємствах.
Зі слів рідних, Валентин був спокійним та добрим. Любив відпочинок на природі, захоплювався риболовлею.
Був учасником АТО. Нагороджений нагрудним знаком «Учасник АТО».
У Валентина Рожкова залишився брат.
Олена Козак (09.11.1989 — 12.10.2025) Уродженка міста Запоріжжя.
Навчалася у Запорізькому класичному ліцеї Запорізької міської ради Запорізької області. Згодом здобула професію перукаря у Запорізькому коледжі.
Працювала перукарем на приватних підприємствах.
Зі слів рідних, Олена була надзвичайно творчою особистістю, захоплювалась співами та танцями, любила тварин. Вирізнялась добротою і чуйністю, завжди приходила на допомогу тим, хто її потребував.
Була учасницею АТО.
У Олени Козак залишилися чоловік, син та мати.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі