Для чого потрібна гіалуронова кислота у косметиці
Далеко не усі знають, що гіалуронову кислоту у косметиці використовуються не тільки для боротьби зі зморшками. Вона має доволі широку дію, про яку й піде мова далі.
Навіщо організму гіалуронова кислота
Гіалуронку вводять у вигляді ін’єкцій, п’ють, але частіше за все її наносять на шкіру у вигляді різних косметичних засобів, щоб зберегти молодість якомога довше. Вона являє собою складний полімер, який присутній у епідермісі, нервових волокнах, волоссі. У складі дерми гіалуронова кислота приймає участь у відновлюваних процесах. Її дефіцит проявляється у вигляді почервонінь, сухості, зниження тонусу, підвищенні чутливості.
Зменшення кількості гіалуронки в організмі зазвичай пов’язують з віковими змінами. Але найбільшим її ворогом є ультрафіолетове проміння. На синтез також впливає якість води, екологія, стрес, наявність шкідливих звичок тощо.
Яку функцію виконує гіалуронова кислота у косметичних засобах
Стимулювати вироблення гіалуронової кислоти в організмі проблематично, тому для відновлення її балансу й існує професійна косметика для обличчя та інших частин тіла. За її допомогою можна підтягнути овал лиця, захистити шкіру від зневоднення.
Гіалуронова кислота у засобах з догляду має наступні корисні властивості:
- Зменшення кількості зморшок, профілактика появи нових за рахунок збільшення пружності шкіри.
- Створення на поверхні шкіри тонкої захисної плівки, яка запобігає втраті вологи, утримає її у тканині.
- Покращення захисних властивостей епідермісу – стійкість до ультрафіолету, вільних радикалів.
- Пришвидшення регенеративних процесів, запобігання формуванню рубців та шрамів.
- Покращення засвоєння та проникнення в глибоку структуру шкіри вітамінів та інших корисних речовин.
Гіалуронова кислота повністю безпечна для людини, не провокує алергічних реакцій. Косметичні засоби https://pielcosmetics.com/ взагалі можна використовувати навіть дівчатам, які мають шкіру з підвищеною чутливістю.
Чи може гіалуронова кислота сушити шкіру
Стосовно гіалуронової кислоти існує багато міфів. Один з них – ця кислота може сушити шкіру. Гіалуронка має пряму залежність від вологості повітря. Якщо воно пересушене, то досягти ефекту зволоження не вдасться і шкіра буде стягнутою, так сухою. Косметологічні компанії знають про цю особливість гіалуронової кислоти, тому додають у свої креми додаткові компоненти – ліпіди, рослинні олії. Вони насичують шкіру вологою, а кислота вже сприяє її утримання. При використанні сироватки, у якій гіалуронка є основним компонентом, зверху обов’язково використовується крем.
Окрім сироваток та кремі, гіалуронова кислота присутня у багатьох кремах, масках, гелях, тоніках. Користуватись ними рекомендується вже по досягненню 20-25 років, коли в організмі починає виникати дефіцит своєї гіалуронової кислоти. Для досягнення максимального ефекту слід користуватись комплексом засобів з догляду, які доповнюють другу друга. Підібрати догляд можливо самостійно, але краще звернутись до професіоналу.